Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Günümüzün ulusal ve uluslararası rekabetçi çelik piyasalarındaki üretim ve pazar payımızın korunması ve sağlıklı bir şekilde geliştirilmesi için gereken her türlü çalışma eksiksiz olarak yapılmaktadır. Boskay Metal olarak hedefimiz; müşterilerimizin gereksinimlerini ve tüm beklentilerini karşılayacak kalitede üretim yaparak pazardaki gücümüzü arttırmaktır. Bunu sağlamak için üretimin her kademesinde kalite seviyesini güvence altına almaktayız.

Üretim, tesis ve hizmette kalite güvencesi için ISO 9001-2000 ve Avrupa CE belgesı seçilmiştir. Bu sistemin temel hedefi ise toplam kalite yönetimi olmuştur.

Boskay Metal olarak tüm çalışanlarının sürekli gelişme anlayışı içinde kalite ve verimliliğe önemli katkıda bulunacaklarına ve başarıya ulaşacağımıza inancımız sonsuzdur.

Kaliteyi ana ilke olarak belirleyen Boskay Metal ,üretilmek üzere gelen çelik kütükleri kimyasal ve fiziksel analizlere tabi tutmaktadır. Yapılan analizler sonrasında müşterilerin isteklerine göre üretim prosesine alınıp haddelenmektedir.

Üretim prosesinin ardından mamül haline gelen ürünlerden, rassal olarak seçilen numunelere yine fiziksel ve kimyasal analizler yapıldıktan sonra,elde edilen iki analiz karşılaştırılmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.